Yükleniyor
Sol

Gölge

Gölge
 
Mail Listesine Kayıt Ol

Gölge
 
Sayaç
Bugün 1
Toplam 28060
Gölge
 

Koltuk ve Çekyat Yıkama Hizmeti - Balıkesir Halı Yıkama - Ziya Halı ve Koltuk Yıkama

Koltuk ve Çekyat Yıkama Hizmeti
 
          Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcut iken, Biz Sulu Sistem Olan Extraction sistemini kullanmaktayız.

          Bu sistemde öncelikle; koltuklarınızı güçlü vakum makinasıyla vakumlanıp tozdan arındırılır, daha sonra koltuğun kumaşına göre hazırladığımız özel şampuanlarla koltuğun kumaş kaplı heryeri köpüklenir.

          Köpüklenmiş olan koltuk fırçalanır. Var olan lekeler bu fırçalama sayesinde çıkartıldıktan sonra, kumaşta kalan şampuan koltuk yıkama makinası sayesinde vakumlanarak giderilir bir nevi durulama işlemi yapılır.

          Daha sonra sıcak hava üfleyicisisi yardımı ile koltuk kumaşının cinsine göre belli süre ile koltuğa sıcak hava üflenir, bu sayede koltukdaki var olan ıslaklık giderilerek nemi alınır.

          Daha sonra koltukta var ise ahşap veya deri yüzeyler temizlenip parlatılır. Eviniz ve ya işyeriniz havadar bir konumdaysa gün içinde koltuklarınız kullanıma hazır hale gelmektedir.
 

balikesirdehaliyikama.com - Tüm Hakları Saklıdır
Telefon: 0(266) 246 55 45 - 0(537) 674 82 50 - Mail: blk_ziya_10@hotmail.com - Gsm:

English Arabia French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish

Balweb İnternet Hizmetleri

Etiketler: Doruk Sigorta, Kazalarda hastane masrafları, Trafik kazası hastane masrafları, Trafik kazalarında hastane masrafları, Balıkesirde trafik kazalarında hastane masrafları, Trafik kazalarında tazminat hizmetleri

Sağ