Yükleniyor
Sol

Gölge

Gölge
 
Mail Listesine Kayıt Ol

Gölge
 
Sayaç
Bugün 1
Toplam 28060
Gölge
 

Profesyonel Temizlik Nasıl Yapılır - Balıkesir Halı Yıkama - Ziya Halı ve Koltuk Yıkama

Profesyonel Temizlik Nasıl Yapılır
 
          Öncelikle bu işi yapan firmaların yeterli bilgi ve tecrübesi olmalıdır.

          Farklı müşterilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkanmamalı, başka birisine ait halıdaki kir ve mikroplar bir diğerinin halısına bulaşmamalıdır. Oto yıkama servislerinde otomobil yıkanan yağlı ortamlarda halı yıkanmaktadır. Bunun yanında bazı firmalarda da aynı anda farklı kişilere ait halılar yere serilip üzerinde gezinilerek ve halıların kirlerinin bir birine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir. Bu durum hoş olmamakla birlikte sağlık ve hijyen açısından kabul edilir bir durum değildir. Dolaysı ile halılar tek tek yıkanmalıdır.

          Halı temizliğinde mutlaka içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan BİTKİSEL ÖZLÜ halı şampuanları kullanılmalı, klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanılmamalıdır.

          Her halı iplik yapısı, dokuma tekniği, kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak gerekli yıkama tekniği kullanılarak temizlenmelidir.

          Profesyonel anlamda temizlenen halılar mutlaka dezenfekte edilmelidir.

          Yıkanan halılar kapalı ortamda kurutulmalı ancak en az 1 saat güneş ışığında tutulmalıdır. Araştırmalara göre bazı mayk ve bakteriler ancak güneş ışığında ölmektedir.

          Temizliği biten halılar anında Ambalajlanır ve Servis Hizmetimizle %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi İle Evinize Teslim eder.
 

balikesirdehaliyikama.com - Tüm Hakları Saklıdır
Telefon: 0(266) 246 55 45 - 0(537) 674 82 50 - Mail: blk_ziya_10@hotmail.com - Gsm:

English Arabia French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish

Balweb İnternet Hizmetleri

Etiketler: Doruk Sigorta, Kazalarda hastane masrafları, Trafik kazası hastane masrafları, Trafik kazalarında hastane masrafları, Balıkesirde trafik kazalarında hastane masrafları, Trafik kazalarında tazminat hizmetleri

Sağ